15 Nisan 2010 Perşembe

Yorgun gözleri canlandırın

kuru goz


Kuru, gergin ve yoğun çalışmış gözlerin ferahlaması ve rahatlaması amacı ile kullanılabilen “Visine Yorgun Göz” göz damlası kısa bir süre önce Türkiye’deki eczanelerde yerini aldı.
Gündelik yaşamda bilgisayar karşısında çalışma,uzun süreli okuma ya da araç kullanımı yoğun konsantrasyona ihtiyaç duyulan aktiviteler olması nedeniyle  göz kırpma sayımızın normale göre %66’ya kadar azalmasına neden olur. Göz kırpma sayısının azalması , gözyaşının buharlaşmasına ve göz yüzeyinin yeterince nemlenememesine yol açar. Gözün yetersiz nemlenmesi ise özellikle günün ilerleyen saatlerinde  göz yorgunluğu olarak tanımlanan batma, ağrı, hafif kızarıklık ve yorgunluk hissine neden olur.

Visine® Yorgun Göz , yorulan gözlerinizin ferahlaması ve rahatlaması için kullanabileceğiniz bir göz damlasıdır.Doğal içeriği sayesinde,  gözümüzün ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak göz yorgunluğu belirtilerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur ve gün boyu ferahlık ve rahatlama sağlar.
İhtiyaç duyulduğunda  günde 3-4 kez 1-2 damla damlatılarak  yorulan gözlerin anında rahatlamasını sağlar.

Johnson&Johnson tüm dünyada kişisel bakım, ilaç ve hastane ürünleri alanlarında 750’den fazla ürün çeşidini geliştirerek toplum sağlığına sunuyor. Fortune “En beğenilen şirketler 2009” sıralamasında beşinci olan Johnson&Johnson, aynı zamanda Dünya’nın en itibarlı şirketleri sıralamasında da son dört yıldır üçüncü kez birinci sırada yer aldı. Johnson &Johnson ülkemizde 1985 yılından beri yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle hizmet veriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder